شعار سال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ؛عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران  در مراسم تجلیل از کارکنان زن فرمانداری که به مناسبت میلاد با سعات حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن صورت گرفت، با تبریک این روز بزرگ به تمام زنان مسلمان جهان افزود: زن به عنوان نیمى از پیکره اجتماع و نقش تعیین کننده اش در بقا و گسترش نسل انسانى و پرورش و تربیت فرزندان، همواره مورد توجه جوامع اسلامی بوده بخصوص در نظام جمهوری اسلامی ایران که این مهم دارای ارزش دوچندان است.
وی سپس به بیان مطالبی در خصوص فضائل زنان صدر اسلام تا کنون و بخصوص  مقام حضرت صدیقه کبری(س) پرداخت و افزود: اصل حیات واقعی انسان ها بر توحید و رشد تکامل معنوی است که در تمسک به ولایت محقق می شود و حضرت فاطمه زهرا(س) اساس و رکن ولایت است که در کلام نورانی امام عسکری(ع) به عنوان حجت خداوند بر ائمه از آن نام برده شده است

.
این مقام مسئول همچنین با تبریک سالروز ولادت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: خوشبختانه در تمامی حوزه ها وقتی مسئولیتی به زنان واگذار شده سعی در انجام امور به نحو احسن داشته اند و برای انجام فعالیتهای خود همواره انضباط و قانونمداری را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
رحیمی  با قدردانی از خدمات و تلاشهای بانوان شاغل در ادارات شهرستان گفت: بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را در به جامعه خود ارائه نموده اند.
مقام عالی دولت در شهرستان گچساران  با اشاره به ديدگاه روشن و تاثيرگذار دولت تدبير و اميد در بهره گيري از توانمندي و قابليتهاي بالاي بانوان در عرصه هاي مختلف اجرايي افزود: بانوان مي توانند با بهره گيري از فضاي مثبت ايجاد شده ضمن رعايت آداب متعالي اسلامي، بهترين خدمات را در عرصه هاي مختلف ارائه كنند و نقش تاثيرگذار خود را به اثبات برسانند

رحیمی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری اظهار داشت:ما انشاء اله سال پرکاری را پیش روی خواهیم داشت که نیاز به همکاری همه کارکنان ادارات سطح شهرستان برای موفقیت در این امر خطیر خواهد بود.

فرماندار گچساران با بیان این مطلب که برای انجام موفقیت آمیز کاری نیاز به تیم مدیریتی موفق می باشدافزود:وجود پول و اعتبار کافی گاهی اوقات به تنهایی در موفقیت نقشی نداشته و این مدیریت خوب و ماثر گذار است که این موفقیت را دو چندان می کند

در ادامه اين نشست با اهداء لوح تقدير و هدايايي از خدمات رابطین دفتر امور بانوان فرمانداری در ادارات شهرستان قدرداني شد.   

    

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ، پیام تبریک فرماندار  به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

   ((برای زن‌ها کمال افتخار است که روز تولد حضرت صدیقه را روز زن قرار داده‌اند، افتخار است و مسئولیت)) <<امام خمینی (ره)>>

بیستم جمادی‌الثانی روز پرافتخار ولادت بانویی است که از معجزات تاریخ و افتخارات عالم وجود است؛ بانویی که عالم به او افتخار دارد و بانویی که افتخار خاندان وحی که چون خورشیدی بر تارک اسلام می‌درخشد و تاریخ اسلام گواه احترامات بی‌حد رسول خدا (ص) به این مولود شریف است.
نامگذاری روز میلاد آن بانوی بی همتا بعنوان روز مادر و زن، تقارنی است شایسته و در عین حال تأمل برانگیز تقارنی که از یک سو ناظر به مقام رفیع مادران و زنان است و در یک نگاه نیز یادآور اهمیت و ضرورت توجه به آموزه های اخلاق و منش فردی و اجتماعی آن بانوی اخلاق می باشد.
بر اساس معیارها و نگرش های متعالی دینی ما، زنان در کنار مردان و همتراز آنان دارای مقام و کرامت انسانی اند و مادران دارای آنچنان شأن ارجحی هستند که پیامبر اکرم(ص) بهشت را زیر گام های آنان معرفی می کند.
تقارن سالروز ولادت این مظهر عشق و محبت با میلاد فرزند صالحش امام خمینی (ره) و حسن نامگذاری این روز به نام روز مادر، موجب مسرت و شاد باش است.
امیدوارم این میلاد فرخنده بر تمامی مردم شهرستان گچساران  مبارک باشد و موجب تبرّک زندگی مردم  عزیزاین خطه  در بهار طبیعت گردد.
اينجانب با تبريك سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گراميداشت روز زن و مقام شامخ مادر و همچنين ميلاد حضرت امام خميني(ره)، به  محضر حضرت بقیه الاعظم روحی ارواحنا فدا و بر شیفتگان طریقش به‌ویژه مادران مؤمن و بانوان فداکار شهرستان گچساران  تبریک و تهنیت عرض نموده اميد آن دارم  كه زنان اين مرز و بوم در سالي كه از سوي رهبر معظم انقلاب به عنوان سال «دولت وملت، همدلي و همزباني» نام گرفته است، همچون گذشته نقشي ارزشمند و تأثيرگذار در جامعه ايران اسلامي داشته باشند.

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران طی سخنانی تلاش و تعامل بین ادارات شهرستان را لازمه تحقق شعار دولت و ملت،همدلی و همزبانی دانستند.
وی اظهارکرد:بدون شک همکاری صمیمانه دولت و ملت یک سرمایه بزرگ ملی و دینی است که می تواند ایران اسلامی را در مسیر شکوفائی قرار داده و موجب توانمندشدن نظام اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه بین الملل باشد که در نتیجه سربلندی و عزتمندی کشور و ملت عزیز ایران را در پی خواهد داشت.
رحیمی تصریح کرد: نامگذاری سال جدید از سوی رهبر فرزانه انقلاب با توجه به شرایط داخلی و بین المللی کشورمان بسیار حکیمانه است و قطعا امروز برای گذر از پیچ تاریخی و ایستادگی در برابر تهدیدها و تحریم های دشمنان، نیازمند همدلی و همزبانی مردم و مسئولان هستیم.
فرماندار گچساران از روسای ادارات خواستند تا پیگیری امورات و مشکلات مردم و پروژه های مختلف عمرانی ،فرهنگی و وظایف اداری خود را به نحو مطلوب انجام داده تا در سایه این همدلی و همزبانی شاهد پیشرفت شهرستان گچساران باشیم .
رحیمی افزود :مدیران باید نسبت به سال گذشته تلاش بیشتری داشته و با جدیت پای کار آمده تا کارهای عقب مانده و پروژه های نیمه تمام خود را تکمیل کرده و در جذب اعتبارات اختصاصی خود تلاش وافر داشته باشند.  
نماینده عالی دولت در شهرستان گچساران  با اشاره به  موفقیت بزرگ دیپلماسی تیم مذاکره کننده هسته ای را یکی ازدستاوردهای دولت تدبیر و امید دانستند و اظهار داشت :به رسمیت شناخته شدن حق استفاده صلح آمیز انرژی هسته ای و حفظ دستاوردهای آن، حاصل هوشمندی و تدبیر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده و صبوری ملت ایران است.
وی با اشاره به عنایت و حمایت رهبر انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای اظهار داشت: ایستادگی، مقاومت جهادی با نرمش قهرمانانه باعث شد تا دشمنان صلح آمیز بودن برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران را بپذیرند.

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ضمن تبریک آغازسال 94 به تمام آحاد مردم، اظهار کرد: با توجه به تقارن سال ۱۳۹۴با نام و یاد دخت نبی مکرم اسلام (س) و ایام فاطمیه، امیدواریم همچون عمر با برکت آن بانوی بی همتا، با لطف الهی سالی پر خیر و برکت برای ملت بزرگ ایران اسلامی باشد.

رحیمی با اشاره به انتخاب مدبرانه شعار سال توسط رهبر فرزانه انقلاب اظهار داشت: شعار«دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی رهبر معظم انقلاب برای امسال بیانگر نقش مهم همدلی و همزبانی به سوی پیشرفت و ترقی کشور می باشد.

وی تصریح کرد: از آنجایی که اتحاد و اتفاق در جامعه اسلامی همواره مورد تاکید قرآن و اسلام و ائمه معصومین بوده، لازم است تا عموم مردم و مسئولین در عملی ساختن این شعار تلاش کافی را بکنند.

فرماندار گچساران شعار سال را فرصتی برای تقویت اتحاد ملی و وحدت کلمه دانست و افزود:با این همدلی و همربانی انشاء اله خواهیم توانست در زمینه مقابله با تحریم‌ها، رشد و توسعه کشور، عزت و غرور ملی، توسعه علمی و فرهنگی و اقتدار کشور موفق باشیم.

رحیمی  یادآور شد: نامگذاری امسال به «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، در این برهه زمانی بهترین شعاری بود که مقام معظم رهبری با توجه رهنمودهای دینی پیامبران، قرآن و ائمه معصومین و دعوت همه آنان بعد از توحید به اتحاد و اتفاق، انتخاب نموده اند.

وی تصریح کرد: بر این اساس و با توجه به فرمایشات آغاز سال از طرف مقام معظم رهبری، شعار امسال را در راستای شعار همدلی و همزبانی می باشد چرا که برای مدیریت جهادی نیاز به همدلی و همزبانی می باشد.

وی در ادامه افزود: امیدواریم در سال جدید ارتباط دولت و مردم و ارتباط مسولین با یکدیگر را بیشتر از گذشته شاهد باشیم .

 

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران طی پیامی فرارسیدن سال نو و عید باستانی نوروز را به تمام ملت ایران بویژه مردم شریف شهرستان گچساران تبریک گفتند.

متن پیام رحیمی به شرح ذیل می باشد:

                                                                                        

 

 

                          

                                                بسم اله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار ،یا مدبر اللیل و النهار،یا محول الحول و الحوال ،حول حالنا الی احسن الحال

بي ترديد نوروز بهانه اي است تا بسياري از ارزش های متعالي دینی و ملي احيا شود چرا كه در نوروز، نکات آموزنده دینی و اسلامی فراوانی از جمله صله ارحام، زیارت قبور شهداي والامقام واموات، رفع کینه ها و کدورتها، سیر و سیاحت که در قرآن كريم نيز مورد تأکید فراوان قرار گرفته است رقم می خورد.
اكنون كه در آستانه سال جدید قرار گرفته ایم بر خود لازم میبینم تا حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی همکاران محترم خود در شورای تأمین،شورای فرهنگی،شورای اداری و اجرایی شهرستان گچساران و مردم شریف شهرستان گچساران تبریک گفته و از زحمات این عزیزان در پیشبرد اهداف متعالی نظام ،حضور پررنگ و پرشور و چشمگیر، در تمامی صحنه های حق علیه باطل ، راهپیمایی ٢٢ بهمن و... به رغم تمام مشکلات اقتصادی ،تحریمها ،فشارها و فراز و نشیبها تقدیر و تشکر می نمایم .
در ادامه شما عزیزان و محبان أهل بیت علیه السلام را به حفظ حرمت و عظمت ایام فاطمیه توصیه نمایم و امیدوارم در سال جدید به بركت صدیقه طاهره (س)، ایام خوش و خرم و نورانی به محبت أهل بیت عصمت و طهارت داشته باشید.
امیدوارم همگی در ظل توجهات باریتعالی و در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو فرمایشات مقام عظمای ولایت کماکان موفق و سربلند باشید.
بي ترديد با عمل به منويات رهبر معظم انقلاب،رویکردها و هدف گذاریهای دولت تدبیر و امیددراین زمینه، تكيه بر منابع داخلي، تلاش دوچندان مسوولان و اتكاي به اراده و صبوري مردم همیشه در صحنه و سرافراز و همكاري و همراهي بيش از پيش مردم شريف، در سال جدید اهداف  مد نظر رهبري محقق خواهد شد.
ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، فرا رسیدن بهار و نوروز را که مملو است از نغمه چکاوک و تبسم گل تبریک و تهنیت عرض نموده ، سال آتی را سالی سرشار از سلامتی و موفقیت براي ملت بزرگ ایران و مسوولان و دولتمردان خدوم ايران اسلامي آرزومندم .  


                                                                                                 عبدالرحیم رحیمی
                                                                                        فرماندار شهرستان گچساران

 عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی شهرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و لزوم آمادگی جهت استقبال از مسافرین و میهمانان نوروزی گفت:گچساران  با همه امکانات خود آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی است.
عبدالرحیم رحیمی  افزود: شهرستان گچساران به عنوان یکی مهمترین و زائرپذیر ترین شهرستانهای استان کهگیلویه و بویراحمد و جاذبه های طبیعی و گردشکری و هر ساله پذیرای حضور عظیم گردشکران داخلی و زائرینی از حوزه خلیج فارس می باشد.
فرماندار گچساران با تاکید بر  نظارت و فعالیت مستمر بر کشیک نانوایی ها و خدمات سرویس دهی بانک ها گفت : برنامه های خوب و شایسته ای برای حضور مسافران و میهانان نوروزی در سطح شهرستان تدارک و تمهیدات لازم در این زمینه پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: کمیته های اجرایی مربوط به ستاد تسهیلات و نوروز تشکیل و با امکانات و تسهیلات لازم آماده استقبال، پذیرایی و حضور مسافران نوروزی گچساران می باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان گچساران با تاکید مجدد بر  توجه و نظارت بیشتر و مستمر درزمینه نظافت و آماده سازی نمازخانه ها، غذاخوری ها، رستوران ها و سرویس های بهداشتی، نانوایی ها و جایگاه های سوخت صورت گیرد.
وی   با اشاره به برپايي بازارچه صنايع دستي در ورودی شهردوگنبدان  گفت:اين بازارچه در قالب چندین غرفه مختلف برگزار شد.
رحیمی از عرضه محصولات ،سوغات و صنايع دستي در این بازارچه  خبر داد وافزود: این بازارچه  هرساله پذيراي جمعي زيادي از مسافران است .
فرماندار گچساران با بيان اينكه از اجرای بازیهای محلی در این مکان  خبر داد واظهار داشت: در سال جديد گردشگران مي توانند از این بازارچه دیدن کنند
وی هدف از برپایی این بازارچه را استقبال شایسته از میهمانان و مسافران نوروزی عنوان کرد و افزود:این نمایشگاه می تواند نقش مهمی در شناسایی آداب ،فرهنگ و رسوم شهرستان و همچنین اطلاع رسانی به مسافران نوروزی داشته باشد.


 

 

 

جشن حمایت از خانواده های زندانیان غیرعمد گچساران با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد ...
05 شهریور 1394 13:32
 جشن حمایت از خانواده های زندانیان غیرعمد گچساران با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

 صبح امروز جشن حمایت از خانواده های زندانیان غیر عمد در محل سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
 فرماندار گچساران در این مراسم ضمن گلایه از عدم استقبال از برگزاری جشن امروز، اظهار کرد: با [ ... ]

گزارش تصویری تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال 94 شهرستان گچساران
04 شهریور 1394 14:57
گزارش تصویری تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال 94 شهرستان گچساران

                             
                       

تاکید فرماندار گچساران بر ضرورت فرهنگ سازی دستگاههای متولی پیشگیری از مواد مخدر در جامعه ...
04 شهریور 1394 14:20
تاکید فرماندار گچساران بر ضرورت فرهنگ سازی دستگاههای متولی پیشگیری از مواد مخدر در جامعه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛پیش از ظهر امروز جلسه شورای هماهنگی مبارزه با  مواد مخدر شهرستان گچساران  با حضور فرماندار و شرکت اعضاء شورا  در محل فرمانداری  تشکیل شد.
فرماندار [ ... ]

پیام تبریک فرماندار گچساران به مناسبت روز کارمند
04 شهریور 1394 09:19
پیام تبریک فرماندار گچساران به مناسبت روز کارمند

"عبدالرحیم رحیمی" فرماندار گچساران  در پيامي به مناسبت گراميداشت روز كارمند؛ این روز را به تمامی کارمندان پرتلاش و متعهد کشور و شهرستان تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛ [ ... ]

با حضور فرماندار صورت گرفت:تجلیل از دانش‌آموزان و نفرات برتر کنکور سراسری شهرستان گچساران...
04 شهریور 1394 07:37
با حضور فرماندار صورت گرفت:تجلیل از دانش‌آموزان و نفرات برتر کنکور سراسری شهرستان گچساران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ؛جشن تجلیل از دانش‌آموزان و نفرات برتر کنکور سراسری شهرستان گچساران با حضور فرماندار و برخی از مسئولین شهرستانی در محل تالار آزادی نفت برگزار شد.
فرماندار [ ... ]

با استقبال گرم مردم و مسئولین صورت گرفت:ورود خدام حرم مطهر امام رضا(ع) به شهرستان گچساران...
03 شهریور 1394 12:46
با استقبال گرم مردم و مسئولین صورت گرفت:ورود خدام حرم مطهر امام رضا(ع) به شهرستان گچساران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛، به مناسبت دهه کرامت سه نفر ازخادمین امام رضا (ع) وپرچم حرم مطهر آن امام همام، با استقبال جمعی از مردم و مسوولان وارد شهرستان گچساران شدند..
فرماندار [ ... ]

به مناسبت هفته دولت صورت گرفت : دیدار کارکنان جمعیت هلال احمر با فرماندارگچساران
02 شهریور 1394 14:24
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت : دیدار کارکنان جمعیت هلال احمر با فرماندارگچساران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛به مناسبت هفته دولت، پیش از ظهر امروز رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور درمحل  فرمانداری با عبدالرحیم رحیمی فرماندار این شهرستان دیدار [ ... ]

فرماندار گچساران هفته دولت را تبریک گفت
02 شهریور 1394 12:24
فرماندار گچساران هفته دولت را تبریک گفت

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران عبدالرحیم رحیمی فرماندار گجساران با آغاز هفته دولت این هفته را به دولتمردان و کارکنان دولت و مردم  تبریک گفتند متن پیام فرماندار به شرح ذیل می باشد: [ ... ]

به مناسبت آغاز هفته دولت گلزار شهداء گچساران غبارروبی و عطر افشانی شد
02 شهریور 1394 10:57
به مناسبت آغاز هفته دولت گلزار شهداء گچساران غبارروبی و عطر افشانی شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛به مناسبت آغاز هفته دولت غبار روبی گلزار شهدای شهر دوگنبدان با حضور فرماندار و مسئولین نهادهای دولتی ،شهرستان و همچنین تعدادی از کارکنان ادارات [ ... ]

در نشست فرماندار با کارکنان فرمانداری عنوان شد:پیش بینی 51 طرح عمرانی برای کلنگ زنی و افتتاح درگچساران در هفته دولت...
01 شهریور 1394 14:10
در نشست فرماندار با کارکنان فرمانداری عنوان شد:پیش بینی 51 طرح عمرانی برای کلنگ زنی و افتتاح درگچساران در هفته دولت

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛عبدالرحیم رحیمی صبح امروز در نشستی صمیمی با کارکنان فرمانداری گچساران ضمن بررسی نقطه نظرات و مشکلات آنها خواستار برنامه ریزی و پشتکار بیشتر جهت [ ... ]

دیگر مطالب